Vykročme spolu na cestu do srdca chvály!
8 týždňov – 8 výziev 16 inšpiratívnych videí 56 denných čítaní z Božieho slova

Posledný októbrový týždeň začíname s naším spoločenstvom dvojmesačný formačno-inšpiratívny “REŠTART s chválou”. Pozývame vás pripojiť sa k nám!

Počas 8 týždňov, od 28. 10. do 22. 12. 2019, budeme prostredníctvom videí objavovať a pripomínať si, čo je a čo nie je chvála, akú moc má vďačnosť a za čo máme byť vďační, aké je srdce chvály, čo znamená uctievať v Duchu a v pravde, ako sa dá chválou bojovať, akými spôsobmi môžeme uctievať Boha, načo nám je telo a pohyb v modlitbe a ako žiť životný štýl chvály.

 Okrem tematických videí sa s nami o svoje skúsenosti s uctievaním Boha podelia ľudia z nášho spoločenstva a špeciálnym prvkom budú video piesne, v ktorých sa dozviete, ako tieto piesne vznikli, o čom hovoria a ako sa s nimi môžeme modliť. Videá budú prichádzať prostredníctvom e-mailov vždy v pondelok a vo štvrtok. Na každý týždeň vám “pribalíme” aj konkrétnu výzvu spojenú s danou témou. Súčasťou “reštartu” je aj každodenné čítanie Božieho slova podľa zostaveného rozpisu, ktorý si môžete stiahnuť a vytlačiť TU.

Naše srdce potrebuje Pána. Naše srdce tiež potrebuje Kráľa. Keď budeme Pána chváliť, bude kraľovať v našom živote. A preto REŠTARTUJ SVOJ ŽIVOT S CHVÁLOU!

 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie