Vyšlo nové hudobno - modlitbové CD V Otcovom objatí 2 

Na začiatku mája 2018 vyšlo nové hudobno - modlitbové CD s názvom V Otcovom objatí 2. CD vydalo Otcovo srdce pre Slovensko, o. z., v spolupráci so Spoločenstvom pri Dóme sv. Martina (ďalej len Martindom). Obsahuje 10 pôvodných slovenských skladieb, hovorené slovo aj "live soaking". Rovnako ako CD V Otcovom objatí, ktoré vyšlo v roku 2016, je šírené za dobrovoľný príspevok na podporu služby Otcovho srdca pre Slovensko či Martindomu.

"Chceme, aby sa prostredníctvom tohto CD posolstvo o bezpodmienečnej láske Boha Otca dostalo čo k najväčšiemu počtu ľudí na Slovensku," približuje poslanie albumu Eva Petrovičová zo združenia Otcovo srdce pre Slovensko a dodáva: "Je zostavené tak, aby sa ľudia mohli spolu s piesňami modliť a počúvaním hovoreného slova prijímať Otcov pohľad na nich a tak vstupovať do hlbšieho poznania Jeho srdca."

Tu nájdete krátke promo video CD aj s ukážkami piesní.

CD sa nahrávalo počas seminára Intimita s Otcom v Rodinkove v marci 2018. Na hudobných skladbách sa autorsky podieľali Eva Hrešková a Martina Belejová z Martindomu, Dominik Gabriel zo spoločenstva Južania z Trenčína a Mária Škovierová z komunity Eben Ezer. Hudobné zoskupenie tvoria členovia chválového tímu Martindom, autori piesní a jeden externista. Zvuk akustickej gitary, klávesov, elektrickej gitary a perkusií dopĺňajú a ozvláštňujú kontrabas a trúbka. Interpretom hovorených vstupov je Matej Sabo zo združenia Otcovo srdce pre Slovensko, autormi textov týchto vstupov sú Eva Hudačeková a Michal Klas (komunita Eben Ezer) a Eva Hrešková (Martindom). 

CD V Otcovom objatí 2 je možné získať na seminároch Otcovo srdce alebo Intimita s Otcom, na otvorených stretnutiach Streda v Bratislave na Rožňavskej 17 každú stredu večer a je tiež dostupné aj v internetovom obchode www.ver.sk - tu si môžete vybrať výšku príspevku, ktorým podporíte Martindom a Otcovo srdce pre Slovensko, o.z. 

 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie