Nahrávanie nového soakingového CD V Otcovom objatí II.

Pre veľký úspech prvého slovenského soakingového CD projektu Otcovo srdce s názvom V Otcovom objatí sme prijali pozvanie pripraviť jeho pokračovanie. Tentokrát ako Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina v spolupráci s o. z. Otcovo srdce pre Slovensko. Koordinátorkou tvorby CD sa stala Evka Hrešková a súčasťou hudobného telesa je niekoľko členov Martindomu - Maťka Belejová (spev, gitara, perkusie), Janko Beňo (klávesy), Boris Pasterák (kontrabas), Marek Majkút (elektrická gitara), ďalej Dominik Gabriel (spev, gitara) zo spoločenstva Južania z Trenčína a Mária Škovierová (spev, gitara, perkusie) a Robo Kolár (trúbka) za komunitu Eben Ezer z Bratislavy. Nahrávanie a mixáž si vzali na starosť Tomáš Palaj a Matej Fesič (Martindom). CD sme nahrávali live v Rodinkove počas semináru Intimita s Otcom v sobotu 3. 3. 2018. CD bude okrem 10 pôvodných piesní 4 rôznych autorov obsahovať aj hovorené vstupy.


V týchto dňoch pracujeme na mixáži zvuku a ak všetko pôjde podľa plánu, CD V Otcovom objatí II. by malo byť vonku už začiatkom mája. Tu je pár ukážok z nahrávania, zvuk je len z kamery, nebojte sa, na CD to bude znieť lepšie :)

Maťka Belejová: Vezmem ťaDominik Gabriel: Vezmi si všetkoMária Škovierová: Žalm 18 (tu sme zapojili aj ľudí, ktorých nevidíte, ale sedeli počas nahrávania v miestnosti a "nasávali Božiu prítomnosť")Mária Škovierová: Pieseň piesníEvka Hrešková: V kráľovstve bez konca

 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie