V Nimnici sa stretli podnikatelia z celého Slovenska

V dňoch 27. - 28. 2. 2018 sa v Kúpeľoch Nimnica konala kresťanská konferencia pre podnikateľov na tému SPOLUPRÁCA. Konferenciu organizovalo po druhýkrát Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina v Bratislave v spolupráci s Jánom Košturiakom a Ľubomírom Klieštikom. Zúčastnilo sa jej viac ako 200 podnikateľov z rôznych kútov Slovenska.

Hlavnými rečníkmi konferencie boli Marián Kolník, Timothy Everding (podnikateľ z USA) a Mário Tomášik (vedúci Spoločenstva pri Dóme sv. Martina). Slovo dostali aj ďalší zaujímaví hostia - psychologička a koučka Denisa Zlevská, poslanec NR SR Eduard Heger, autor viacerých kníh a zakladateľ Akadémie Dobrého Pastiera Ján Košturiak, ktorý na konferencii predstavil svoju najnovšiu knihu s názvom SPOLUPRÁCA, Erica Everding Weller, dcéra Timothyho Everdinga, a o svoju skúsenosť sa podelil aj Lukáš Sekanina, podnikateľ z Českej republiky. Súčasťou programu konferencie boli aj diskusie, možnosť využiť wellness či masáže, ale aj duchovný program - modlitba chvál pod vedením worship tímu Martindom, osobné modlitby za podnikateľov a vyvrcholením konferencie bola svätá omša, ktorú celebroval o. Vladimír Maslák z o. z. Dobrý Pastier.

"Konferencia sa aj tento rok stretla s veľmi pozitívnymi ohlasmi účastníkov," zhodnotil jeden z organizátorov konferencie Michal Svetko a dodal: "Podnikatelia odchádzali povzbudení a odnášali si nové inšpirácie nielen do spolupráce v pracovnej oblasti, ale aj v duchovnej oblasti, do spolupráce s Bohom."

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina zároveň zverejnilo predpokladaný termín konania ďalšieho ročníka konferencie pre podnikateľov,  a to 6. - 7. 2. 2019 opäť v Kúpeľoch Nimnica.

Foto: Zuzana Zuzáková


 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie