Svetlo v tmách

Po ročnej odmlke bude Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina organizovať obľúbenú predvianočnú evanjelizačnú adoráciu "Svetlo v tmách". V termíne 8. a 9. 12. 2017  budeme opäť v blízkosti vianočných trhov v kostole u Jezuitov - Kostol Najsvätejšieho Spasiteľa na Františkánskom námestí 5 v Bratislave. V čase po večernej svätej omši od 19:00 h do približne 21:00 h budeme pozývať ľudí z vianočných trhov do kostola na nenútenú modlitbu a adoráciu pred vystavenou Sviatosťou oltárnou. Dobrovoľníci nielen z nášho spoločenstva budú v uliciach mesta rozdávať sviečky a pozývať ľudí do kostola. Ľudia zvonku si tak budú môcť v kostole zapáliť sviečku a pomodliť sa v predvianočnom čase za svoje osobné úmysly alebo za svojich blízkych.

Po minulé roky sa táto evanjelizácia stretla s veľmi pozitívnym ohlasom ako u dobrovoľníkov, tak aj u ľudí, ktorí prichádzali vo veľkých počtoch do kostola. Viacerí ľudia vstúpili do kostola po dvadsiatich alebo tridsiatich rokoch. Za niektorých sme sa modlili a s viacerými sme sa rozprávali a mohli im svedčiť o tom, čo Boh robil a robí v našich životoch. Bolo pre nás veľkým povzbudením a radosťou vidieť, ako sa viacerých ľudí Pán dotkol a z kostola vychádzali iní, ako keď doň vchádzali. Ak by ste aj vy radi zažili to, ako Pán svieti v tmách, určite si tohtoročné Svetlo v tmách nenechajte ujsť!

 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie