2. ročník detského tábora

Toto leto chystáme druhý ročník detského tábora pre deti z nášho spoločenstva vo veku od 5 do 14 rokov. Naše Spoločenstvo sa rozrastá a stále je okolo nás viac a viac detí. Cítime potrebu väčšej starostlivosti o nich a veríme, že tieto deti budú novou generáciou, ktorá prevezme od nás vášeň meniť našu spoločnosť a vnášať do nej Božie hodnoty. Aby sa to udialo, deti potrebujú, aby sme do nich investovali náš čas, modlitby a záujem.

Detský tábor má byť jednou z aktivít, ktorou by sme chceli získať ich srdcia pre Pánove veci. Túžime, aby aj oni zažili Boží dotyk a pozvanie do toho byť nielen našimi, ale najmä Božími deťmi! 

Našim plánom je, skrze každodennú modlitbu im sprostredkovať Božiu blízkosť a pomocou rôznych hier a aktivít vytvoriť prostredie, v ktorom môžu zažiť medzi sebou priateľstvo a tak medzi sebou budovať dôverné prostredie. 

Tábor sa bude konať v strede augusta a bude trvať celých 5 dní. Dobrovoľníci sú z radov členov nášho spoločenstva, najmä však spomedzi samotných rodičov.


 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie