GLS – Kresťanská konferencia o vodcovstve

Našou ambíciou je pomáhať ľuďom rozvíjať sa. Medzi dôležité oblasti, ktorým sa venujeme patrí výchova a rozvoj lídrov. Lídrov, ktorí budú viesť nielen svoju rodinu, kolegov, členov svojich spoločenstiev, ale zároveň budú vstupovať do svojho povolania v zamestnaní i v službe.
V dňoch 25. a 26. novembra 2016 sa v Bratislave uskutoční 5.ročník konferencie pre lídrov -The Global Leadership Summit (ďalej len "GLS"). GLS je kresťanská konferencia o vodcovstve, inovácii a zmene a zároveň najväčšia svetová akcia pre lídrov, vodcov a pastorov, ktorá združuje vyše 200 tisíc vodcov zo sveta cirkvi, biznisu, komunitnej, sociálnej sféry a štátnej správy, aby sa spoločne učili, ako viesť presne tam, kam boli povolaní.
Tím pracovníkov a dobrovoľníkov z nášho Spoločenstva sa pravidelne zúčastňuje tejto konferencie. Tešíme sa, že na konferencii budeme aj počas tohto ročníka, kde budú vyučovať rečníci svetovej úrovne z oblasti cirkvi, akademického sveta a biznisu. Súčasťou programu budú prednášky svetových expertov v oblasti vodcovstva a koučingu Melindy Gates, Billa Hybelsa, Johna C. Maxwella a iných.
Táto konferencia je určená pre každého, kto potrebuje nový impulz do vedenia a komu nie je budúcnosť ľahostajná. Ak by ste radi aj vy prišli na konferenciu, radi sa tam s vami uvidíme.


 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie