Detský tábor

Už dlhú dobu sa v spoločenstve snažíme zameriavať sa na našu ďalšiu generáciu – rozumej na naše deti. V spoločenstve ich totiž rapídne pribúda a máme z toho radosť. Preto v našich hlavách a srdciach skrsla myšlienka prvého denného detského tábora, ktorý sme zrealizovali prvý júlový týždeň (4. - 9. 7. 2016). Veľkou pomocou nám v tom boli študenti učeníckej školy Masters Commision zo Švajčiarska. Tábora sa zúčastnilo 21 našich detí. Navštívili sme viacero Bratislavských parkov, Bratislavskú ZOO, detské múzeum, absolvovali sme hudobno-rytmicky workshop a pracovali sme s hrnčiarskou hlinou. Deti zvládli aj filmový večer a spoločnú nocovačku. Tábor sme spoločne ukončili sobotňajším Family day, počas ktorého sme sa zišli v Bratislavskom lesoparku na spoločnú opekačku.

Veľkým povzbudením bola táto udalosť najmä pre samotný prípravný a realizačný tím, pre ktorý to pôsobilo ako „tímbilding“ a vzájomné utuženie vzťahov. Sme vďační Bohu, že dáva nášmu spoločenstvu rásť a že nás pozýva stále do nových vecí.

Za realizačný tím detského tábora Mária Špesová.

Foto: Zuzka Zuzáková

 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie