ŠUPA / škola uctievania - praktická aplikácia

Stručná charakteristika:
ŠUPA je miesto uvoľňovania a vystrojovania uctievačov do služby chvál. Pozostáva z teoretických vyučovaní zameraných na podstatu vedenia svojho života, obdarovania, ale aj na podstatu vedenia modlitby, či tímu; ako aj z praktických cvičení vedenia piesní, modlitby, ľudí a kapely.
Túžime, aby povstávali uctievači v Duchu a v Pravde, ale aj aby boli vystrojení pre službu chvál, ktorá je stále veľmi žiadaná, ale tiež kľúčová pre duchovný rozvoj celého národa.

Škola zahŕňa 6 večerných (18.00 - 20.30 h) stretnutí cca v 2-týždňových odstupoch (19. 9., 3. 10., 17. 10., 14. 11., 28. 11., 12. 12.) a jedno celodenné stretnutie - ŠUPA day - So 5. 11. 2016.

Obsahom stretnutí bude spoločný čas chvál, vyučovania zamerané na témy charakteru, vzťahov, srdca worship-lídra, praktické vyučovania o vedení chvál, o fungovaní v tíme a tiež tréningy zručností, uvoľňovanie do prorockého vedenia chvál i kreativity.

Škola je určená pre tých z vás, ktorí už ste nejakým spôsobom aktívni v službe chvál - na akejkoľvek úrovni, a túžite v tomto povolaní rásť a rozvíjať sa. 
Podmienkou prijatia je vyplnenie prihlasovacieho formulára, absolvovanie osobného pohovoru a možnosť plnej účasti na stretnutiach.

Účastnícky poplatok za celý kurz je 20 EUR (zahŕňa zápisník, pero, manuál, občerstvenie, technické zabezpečenie). 

Komu je seminár určený:

Vedúcim chvál a hudobníkom vo chválach.

Kontakt:
streda@martindom.sk


 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie