Milí priatelia,

Sekcia pre rodinu a mládež Žilinskej diecézy v spolupráci s ďalšími organizáciami podporujúcimi Alianciu za rodinu pripravila leták o rodovej teórii na podporu referenda. Leták je k náhľadu >>TU<<. Letákov už bolo rozdaných viac ako 100 000 a vyvolali veľký záujem hlavne medzi ľuďmi mimo kostola, napríklad aj medzi robotníkmi na stavbe a pod. Prinášajú totiž odkazy na konkrétne ohrozenia rodiny, ktoré sú vďaka šíreniu rodovej teórie už prítomné aj na Slovensku. Leták je vhodný predovšetkým pre ľudí, ktorí nemajú veľmi čas hľadať seriózne informácie. Zároveň je veľmi nekonfrontačný, iba pozýva k zamysleniu sa nad dianím okolo nás cez konkrétne argumenty.

Ak by sa každý z nás rozhodol, že v piatok 6. februára resp. ešte počas soboty rozdá 400 týchto letákov na nejakom veľmi frekventovanom mieste napr. pred hypermarketom alebo na stanici či na námestí, mohli by sme ešte pozvať k referendu pol milíona ľudí, ktorí možno ešte stále nevedia, o čo v tomto referende vlastne ide.

Bude to každého z nás stáť
  • 2-3 hodiny času,
  • jednu cestu do dekanátneho mesta vo štvrtok večer kvôli vyzdvihnutiu letákov,
  • 10 € za tlač a distribúciu letákov.
Myslíte, že by sme to zvládli? Možno má každý z nás v rukách spoluúčasť na budúcnosti našej krajiny a našich rodín. Príklad mesta Ninive z Knihy proroka Jonáša nám krásne ukazuje, že naše dejiny nie sú nastavené osudovo. Záleží len na tom, čo každý z nás urobí.

Ak ste ochotní ísť do tejto aktivity, objednajte si prosím letáky ešte dnes, najneskôr však do utorku večera na:

Ďakujeme za vaše otvorené srdce a prajeme vám hojné Božie požehnanie. Ďakujme Bohu, že môžme byť účastní tohto veľkého zápasu a tešme sa, že stojíme na strane Toho, ktorého učenie má moc.
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie