Boh nie je mŕtvy - film

V rámci konferencie KVM sme pozývali študentov na film „Boh nie je mŕtvy", rozdávali sme im letáky, ale hlavne a z čoho mám najväčšiu radosť, aj sme sa za študentov modlili a hovorili sme im o Bohu.

Nič sme nechceli uponáhľať a tak sme sa prvú pol hodinu modlili, vnímali priamo na mieste čo nám chce Boh povedať a aj sme si navzájom žehnali a modlili sa za seba. Čas, počas ktorého sme potom boli na chodníku pre ľudí bol pre mňa osobne veľkým požehnaním a povzbudením. Keď sme sa s viacerými ľuďmi rozprávali, tak náš rozhovor skončil modlitbou. Veľmi nám v tom pomohli aj nové veľmi nápadité a originálne evanjelizačné letáky (a)THEO test. Vlastne sme ľudí pozývali, aby sa dali otestovať a rozhovor sa vždy ubral hlbokým smerom a svedčením. Takéto malé výjazdy ma vždy naštartujú a povzbudia do svedčenia o našom Pánovi. Vlastne je to tak jednoduché ísť na pár hodín medzi ľudí a tak veľa Boh dokáže zmeniť v ich životoch. Aj po skončení filmu bol priestor na rozhovory a modlitby za ľudí.

Ak by ste si chceli vyskúšať na vlastnej koži aké to je vidieť takto Boha v akcii, tak vás už v predstihu pozývam na evanjelizáciu v rámci projektu God Zone dňa 20. 11. 2014 a predbežne aj na plánovaný druhý ročník akcie Svetlo v tmách 12. - 13. 12. 2014.

 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie