Vychádza kniha ľúbostných listov Milovanej Princeznej
Ukáže každej žene, ako veľmi je milovaná

V týchto dňoch vychádza na Slovensku jedinečná kniha. Autorka Sheri Rose Shepherd v nej prostredníctvom ľúbostných listov od Boha, nášho Kráľa, prehovára priamo do duše každej ženy: „Nie je ľahké pozrieť sa na svoj život a považovať sa za kráľovské dieťa. Pravdou však je, že Boh je naším Kráľom a že si nás vyvolil. Keď sa vaša duša ponorí do týchto listov, nech vás to utvrdí v tom, kto ste, prečo tu ste a ako veľmi ste milovaní."

„Kráľove listy princeznej sú ako prameň čistej vody v púšti. V tejto dobe, kedy je naša ženská dôstojnosť, krása a hodnota neustále napádaná a ponižovaná, veľmi potrebujeme počúvať pravdu. Pravdu o tom, kto sme - kráľovské dcéry, vznešené, krásne a nekonečne milované svojím Otcom. Táto útla knižka je plná vzácnych slov, odkazov, obrazov, ktoré Boh zjavuje vo svojom Slove a sú určené Tebe - Jeho Princeznej."
                                                                                  
Eva Hrešková, kapela Christallinus

Listuj

Po celom svete oslovila táto kniha viac ako 500 000 ľudí. Na Slovensko ju teraz prináša internetový obchod Ver.sk. Na jej vydaní sa podieľali viacerí členovia nášho Spoločenstva pri Dóme sv. Martina. Kniha má 196 strán a je viazaná v tvrdej väzbe.
Môžete si ju objednať tu:
VER.sk - Milovanej princeznej

27. mája 2014 sme mali možnosť hovoriť o knihe Milovanej Princeznej aj v Televízii LUX. Predstavenie knihy a životný príbeh autorky si môžete vypočuť a pozrieť od 17 minúty a 40 sekundy vo videozázname >> TU <<.

 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie