Chvály v Nitre 

V stredu 21. novembra 2012 sa okrem nášho pravidelného otvoreného modlitbového stretnutia v Istropolise konala ešte jedna „Streda".

Druhá Streda sa konala vo františkánskom kostole v Nitre. Vysokoškoláci z UPC pozvali náš chválový tím, aby im po sv. omši poslúžil vedením modlitby chvál. Okolo 100 mladých už počas sv. omše vstupovalo do Božej prítomnosti, a tak počas chvál, ktoré nasledovali, nebolo treba veľa slov a pozvaní do modlitby. Prežili sme spolu požehnaný čas v Božej blízkosti, kedy nám Pán zjavoval svoju bezpodmienečnú lásku a pozýval nás ešte hlbšie do vzťahu s Ním, nielen v čase modlitby, ale v každej chvíli.

Záverečnou časťou modlitbového večera bola adorácia pred vyloženou oltárnou sviatosťou. Po skončení programu sme sa na fare spolu so služobníkmi a o. Ľubom ešte chvíľu zdieľali a vzájomne povzbudili do ďalšej práce pre Pána. Sme veľmi vďační za príležitosť zjednotiť sa v modlitbe a spoločnej chvále s vysokoškolákmi v Nitre.

Tu si môžete pozrieť fotky z chvál: http://www.upcnitra.sk/fotky/category/57-21-11-2012-chvaly.html

 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie