Konferencia Živé slovo - report

V sobotu 23. 6. 2012 sa v ružomberskej aule Katolíckej univerzity naše Spoločenstvo spolupodieľalo na organizácii prvého ročníka konferencie s názvom Živé slovo. Bola to biblická konferencia na tému „Spoznať Boha“, ktorej hlavným rečníkom bol páter Mons. ThDr. Ján Majerník – biblista a dlhoročný sprievodca po Svätej Zemi. Pre naše Spoločenstvo to bola prvá, no zároveň veľmi pozitívna skúsenosť s organizáciou konferencie takéhoto typu. Po úvodnej modlitbe chvál nasledovala séria prednášok pátra Majerníka zameraná na prehĺbenie vzťahu s Bohom, ako počuť Jeho hlas, ako žiť Jeho vôľu a ako študovať Jeho slovo. Vyše 150 účastníkov si z konferencie odnieslo skutočne hodnotné myšlienky a „návody“  pre hlbší vzťah s Bohom. Veľká vďaka patrí aj všetkým ochotným služobníkom, ktorí sa na organizácii konferencie podieľali, no predovšetkým nášmu dobrému Bohu, ktorý bol počas celej konferencie prítomný medzi nami.

DVD s prednáškami z konferencie si účastníci mohli zakúpiť hneď po skončení konferencie, no dá sa tiež objednať na www.ver.sk.


 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie