Konferencia 7 vrchov - report

Napriek neistej predpovedi počasia sa v sobotu 17. 3. 2012 spojila skupina 220 ľudí z celého Slovenska na ceste k 7 vrchom. Nejednalo sa o turistický výstup, ale o v poradí druhý ročník Konferencie o 7 vrchoch spoločnosti, konajúcej sa v Ružomberku, pod záštitou Spoločenstva pri Dóme sv. Martina.

Cieľom konferencie bolo modliť sa spolu za Slovensko a za premieňanie každej oblasti spoločnosti kresťanmi.

Hneď na úvod sme urobili to najpodstatnejšie - vyvýšili a pozvali Pána počas chvál.

Nasledoval blok prednášok Mária Tomášika a Romana Seka na tému "Ako sa prejavuje a vzniká duchovný vplyv v spoločnosti?", nasledujúci rečník Ad de Bruin hovoril o tom, čo ovplyvňuje a drží jednotlivé časti (vrchy) spoločnosti.

Po obednej prestávke sa účastníci rozdelili do piatich workshopov, kde boli povzbudení svedectvami, rozprávali sa a zdieľali o konkrétnych aktuálnych témach.

Po záverečnej prednáške Ad de Bruina o tom, ako môžu kresťania získať späť vplyv vo všetkých aspektoch spoločnosti, nasledovala spoločná modlitba chvál pod vedením kapely Timothy.

Bolo úžasné sledovať vyslanie každého z nás k žitiu Božieho kráľovstva na každom kroku. Veríme, že Boh sa v sobotu dotkol srdca každého z nás ako milujúci Otec, ktorému záleží a ktorý má pre každého z nás veľmi konkrétne poslanie v tomto svete. Každý účastník urobil malý krok pre človeka, ale s Božou pomocou veľký krok pre ľudstvo.

Fotogalériu z konferencie 7 vrchov 2012 si môžete pozrieť tu.

 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie